Sitemizi Beğendiniz mi ?

Hava Durumu
Antalya Ankara
ANTALYA ANTALYA
İstanbul İzmir
ISTANBUL IZMIR

Tavsiye Linkler
Antalyamiz.com
Ajansbir.com

Demet Akalın, Elif Güvendik ile birlikte katıldığı Özlem Yıldız'ın TV8'de ki programında şok açıklamalarda bulundu.

578
Ziyaret
0
Yorum
2011-01-12


TV8’de Özlem Yıldız’ın sunduğu “Aklımıza Takıldı” adlı programın bugünkü konuğu Demet Akalın ve Elif Güvendik’ti.


Demet Akalın “Evli, Mutlu, Çocuklu” şarkısı ile başladığı programda ilginç açıklamalarda bulundu. Önder Bekensir ile olan ayrılığı hakkında konuşmamayı tercih eden Akalın, Engin Akyürek’ten etkilendiğini itiraf etti.


Yeni albümünde çok duygusal bir şarkı olduğunu belirten Akalın, “Fatmagül’ün Suçu Ne” dizisinde başrol oynayan Engin Akyürek’in klibinde oynamasını çok istediğini anlattı. Demet Akalın, Engin Akyürek’in çok güzel ağladığını, duygusal şarkısında da ağlama sahnesi olduğunu ve Akyürek’in klibinde olmasını çok istediğini belirtti.


Özlem Yıldız’ın Engin ile tanıştınız mı sorusuna, hayır diyen Akalın “bir defa Nişantaşı’nda karşılaştık ve o ne dedim, çok yakışıklı ve etkileyici biri” dedi.


DEMET AKALIN ELİF GÜVENDİK AYNI EVİ PAYLAŞACAKLAR

Akalın, Elif Güvendik ile beraber bir kiraladıklarını ve beraber yaşayacaklarını açıkladı. Cihangir’de boğaz manzaralı bir ev tuttuklarını söyleyen Demet Akalın, yaşamın rahatlığı ve manzarasının güzelliği bu kararında etkili olduğunu belirtti.


ÖNDER BEKENSİR DÖVMESİNİ SİLDİRMEDİM

Önder Bekensir ile olan birlikteliğini son verdikten sonra kolundaki dövmesini sildirip sildirmediğini soran Özlem Yıldız’a Demet Akalın, “hayır sildirmedim, ben yaşadığım hiçbir ilişkiden pişmanlık duymadım, şu an sildirmeyi de düşünmüyorum” dedi.

Sende yorum ekle !

Bu web sitesi WSWiz.com sistemiyle oluşturulmuştur.