ESRA EROL’DA UĞUR ARSLAN SKANDALI

ESRA EROL’DA UĞUR ARSLAN SKANDALI

KADIN
SAĞLIK
MODA
ASTROLOJİ

ESRA EROL’DA UĞUR ARSLAN SKANDALI
2010-10-09

Evlenme programlarına katılan yarışmacıları bekleyen büyük tehlike, Esra Erol'un programında ortaya kondu. Bir bayan'a talip olan Uğur Arslan adlı biri kendini zengin bir iş adamı olarak tanıttı ama işin aslı sonra anlaşıldı

ESRA EROL’DA UĞUR ARSLAN SKANDALIEsra Erol evlenme programında yaşanılan bir olay tam bir skandaldı. Evlenmek için eş bekleyen bayanlardan Özge’ye talip olan Gümüşhaneli Uğur Arslan’ın maskesi canlı yayında düştü.

Kendisini çok zengin bir adam olarak tanıtan Uğur Arslan, 6 evi, 26 arsası ve bir şirketi olduğunu söyleyerek kendisini tanıttı. Mal varlığının yanında milletvekili seçilmek için bir de deneyim geçirdiğini anlatan Uğur Arslan’ın maskesi çabuk düştü.

Yayına bağlanan Uğur Arslan’ın ablası, kardeşinin anlattığı her şeyin yalan olduğunu ve ne arsası nede parası olduğunu söyledi.

Daha sonra yayına Uğur Arslan tarafından çeşitli vaatlerle kandırılmış olduklarını iddia eden insanlar bağlanmaya başladı. Bağlanan kişilerden biri kendisini politik bağlantıları olan biri olarak tanıtan Uğur’un sigorta işleri için kendilerini dolandırdığını söyledi. Esra Erol aynı tür binlerce telefon geldiğini söyleyerek, Uğur Arslan’ı yayından çıkarttı. Uğur Arslan tüm bunların yalan olduğunu ve arayan kişileri tanımadığını söyledi.

Konuyla İlgili Başlıklar;
Esra Erol Gümüşhane Gümüşhaneli Uğur Arslan Özge