Sitemizi Beğendiniz mi ?

Hava Durumu
Antalya Ankara
ANTALYA ANTALYA
İstanbul İzmir
ISTANBUL IZMIR

Tavsiye Linkler
Antalyamiz.com
Ajansbir.com

İnternet üzerinden seks tüm dünyada hızla yayılırken Türkiye'de ilk defa kontör karşılığı canlı seks görüntülerini yayınlayan bir çete ortaya çıkarıldı.

3487
Ziyaret
0
Yorum
2010-06-16

İnternet kullanıcılarının hizmetine sunulmadık alan ve faaliyet kalmadı. Parası olanın evinde rahatlıkla izlediği canlı sex şovlarını hep duyuyorduk.

Bazı yurt dışı hostingler ile yayın yapan sitelere para karşılığı üye olanlar canlı striptiz şovları dâhil daha birçok fanteziyi bu sitelerden seyredebiliyorlardı. Bu olay yurt dışında sıkı kontrol ediliyordu. Bu konu hakkında takip ettiğimiz yabancı teknik dergiler bu sitelerin hızlı bir şekilde çoğalmasına karşın aynı oranda kapatılıyordu da. Bu siteler üzerinden kadın pazarlığı dâhil, kredi kartı yolsuzlukları ve şantajlar yapılması kontrolleri sıklaştırmıştı.

Bu konu yurt dışında gündemini korurken Türkiye’de de MSN üzerinden kızların para karşılığı kandırılarak soyunduğu ortaya çıktı.

Konuyla ilgili şikâyetleri değerlendiren emniyet ekipleri Türkiye’de internet üzerinden canlı seks yayını yapan bir çeteyi çökertti. Edinilen bilgiye göre çete önce yüzlerce site kuruyor. Bu sitelerde kızların yüzlerini göstermeden soyunmaları halinde para kazanacakları vaat ediliyor. Bunu kabul eden genç kızlar yüzlerini göstermeden kameraların karşısında soyunuyorlar. Bu sırada çete üyeleri kendilerine kontör yollayan erkek müşterilerine bir MSN adresi veriyorlar ve bu adresten canlı soyunan kızların görüntülerini seyrettiriyorlar. Kontör ödeyen müşteriler 10 dakika boyunca ekran karşısında kaldıktan sonra yeniden seyretmek veya özel istekleri için tekrar kontör yolluyorlar.

Sistemin bu şekilde çalıştığını öğrenen emniyet güçleri Türkiye’de ilk defa bu kadar kapsamlı bir internet fuhuş örgütü tespit ettiklerini söylüyorlar. Yapılan operasyonlarda 19 ilde 60’a yakın bayanın yakalandığı ve bu sayının aslında çok fazla olduğu ve operasyonların devam ettiği açıklandı.

Sende yorum ekle !

Bu web sitesi WSWiz.com sistemiyle oluşturulmuştur.